MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 12601328
nr 1260 1328
Alvar Aalto
(1898-1976), Finland
Stolar, 6 st, Artek, Modell 611
Kondition: slitage, skador, Ren Obj.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 juni 2019
kl 19:00:50
10/6 09:57:04
1.000 kr
10/6 14:23:11
Alvar Aalto
Läs mer om Alvar Aalto